خانه » تازه ها » پایش ۸۴ واحد صنعتی و ابلاغ ۲۵ اخطاریه زیست محیطی به واحدهای آلاینده

پایش ۸۴ واحد صنعتی و ابلاغ ۲۵ اخطاریه زیست محیطی به واحدهای آلاینده

رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان ملارد از پایش ۸۴ واحد صنعتی و ابلاغ ۲۵ اخطاریه زیست محیطی به تعدادی از واحدهای آلاینده در بهمن ماه خبر داد.

به گزارش سرویس «محیط زیست» ایسنا، یعقوب مریدزاده با اعلام این خبر گفت: کارشناسان محیط زیست شهرستان ملارد در گشت و پایش‌های بهمن‌ماه و با بررسی واحدهای مستقر در شهرستان تعدادی واحد آلاینده را شناسایی کرده و به کلیه این واحدها اخطار نامه آلودگی ابلاغ شد.

وی با اشاره به اینکه این واحدها به مدت دو هفته مهلت داده شده است تا ضمن اتخاذ تمهیدات لازم جهت کاهش آلودگی‌ها، مستندات آن را به محیط زیست ارائه کنند، افزود: واحدهایی که توجهی به اخطارنامه نداشته‌اند پس از اتمام مهلت علاوه بر درج نام آنها در لیست صنایع آلاینده شهرستان پیگیری‌های حقوقی مبنی بر جلوگیری از فعالیت آلاینده آنها انجام خواهد پذیرفت.

بر اساس گزارش سایت اطلاع رسانی محیط زیست استان تهران (سامات)، رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان ملارد تاکید کرد: این اداره به صورت جدی تا رفع کامل آلودگی این گونه واحدها، موضوع را پیگیری خواهد کرد.

کلید واژه ها: اداره حفاظت محیط زیست، اخطاریه زیست محیطی، یعقوب مریدزاده، محیط زیست شهرستان ملارد، واحدهای آلاینده، کاهش آلودگی هوا، زیست  بوم

جوابی بنویسید