خانه » زمینه » آب، هوا، خاک » هنوز رای سرپیچی شهرداری لواسان در پیرامون رودخانه جاجرود برون‌برد نشده است

هنوز رای سرپیچی شهرداری لواسان در پیرامون رودخانه جاجرود برون‌برد نشده است

مدیرکل حفاظت محیط زیست استان تهران با اشاره به اینکه هنوز دادگاه رأیی برای تخلفات شهرداری لواسان صادر نکرده است، گفت:‌ شهرداری لواسان وعده یک برنامه زیست محیطی در خصوص طرح ساماندهی در بستر رودخانه جاجرود را داده است ولی ما تاکنون گزارشی دراین باره دریافت نکرده‌ایم.

%d9%84%d9%88%d8%a7%d8%b3%d8%a7%d9%86-%d9%85%d8%ad%db%8c%d8%b7-%d8%b2%db%8c%d8%b3%d8%aa-%d8%b4%d9%87%d8%b1%d9%88%d8%a7%d9%86

ناصر مهردادی در گفت‌وگو با ایسنا بیان کرد:‌ اداره محیط زیست استان تهران به دلیل تخلفاتی که شهرداری لواسان در بستر رودخانه جاجرود انجام داده، از شهرداری لواسان شکایت کرده است ولی رأی دادگاه هنوز صادر نشده و ما در حال پیگیری این مسئله هستیم.

مهردادی با بیان اینکه شهرداری لواسان وعده اجرای یک برنامه زیست محیطی در بستر رودخانه جاجرود را داده است، بیان کرد: تا کنون این طرح زیست محیطی را از شهرداری دریافت نکرده ایم.

وی با اشاره به اینکه طرح ساماندهی رودخانه جاجرود توسط شهرداری تا حد زیادی انجام شده است،‌ گفت: ما منتظر رأی دادگاه در این خصوص هستیم.

به گزارش ایسنا، سال گذشته اخباری از قطع درختان توسط شهرداری لواسان به بهانه اجرای طرح ساماندهی جاجرود منتشر شد؛ اما شهرداری لواسان در مقابل انتقادها ایستاد و در سال جاری نیز علی رغم شکایت و اعتراض دستگاه‌های مسئول عملیات ساخت و ساز در بستر جاجرود را ادامه داد.