خانه » تازه ها » قطع درختانی با عمر ده سال در شهرستان روانسر

قطع درختانی با عمر ده سال در شهرستان روانسر

سراب روانسر: در اقدامی عجیب و در فصل درختکاری، درختانی مثمر با طول عمر ده سال، در شهرستان روانسر قطع و به خواب ابدیِ زمستانی محکوم شدند.

به گزارش سراب روانسر، در مسیر کرمانشاه به روانسر و در جنبِ سراب جابری باغی به مالکیت خصوصی بمدت ده سال است که ایجاد شده است، اما دیروز این باغ در فصل درختکاری و در زمانیکه درختان شروع به شکوفه زدن نموده بودند، به یکباره به خواب ابدی زمستانی فرو رفت.

اخبار ضد و نقیضی در رابطه با این موضوع نقل می شود، با این اوصاف آنچه که در این موضوع روشن است، قطع کردن درختان زنده آن هم در این فصل از سال چندان قابل قبول نمی باشد.

در ادامه قبل از مشاهده نمودن تصاویرِ درختان قطع شده بایستی عنوان داشت پایگاه خبری تحلیلی سراب روانسر، در راستای رسالت خبری خود، طی روزهای آینده دلیل اصلی این موضوع را از سوی مسئولین و عوامل ذیربط جویا خواهد شد و به صمع و نظر شما همراهان گرامی خواهد رساند.

قطع درختان شهرستان روانسر، محیط زیست، زیست بوم، سایت شهروان، شهروان.jpg 5 قطع درختان شهرستان روانسر، محیط زیست، زیست بوم، سایت شهروان، شهروان.jpg 4 قطع درختان شهرستان روانسر، محیط زیست، زیست بوم، سایت شهروان، شهروان.jpg 3 قطع درختان شهرستان روانسر، محیط زیست، زیست بوم، سایت شهروان، شهروان.jpg 2 قطع درختان شهرستان روانسر، محیط زیست، زیست بوم، سایت شهروان، شهروان.jpg 1 قطع درختان شهرستان روانسر، محیط زیست، زیست بوم، سایت شهروان، شهروان

جوابی بنویسید