خانه » تازه ها » بریدن شبانه درختان باغ ۵۰۰۰ متری دروس

بریدن شبانه درختان باغ ۵۰۰۰ متری دروس

محیط زیست- محمد حقانیرئیس کمیته محیط زیست شورای شهر تهران از بریدن شبانه درختان یک باغ ۵۰۰۰ متری در خیابان دروس خبر داد.

محمد حقانی در گفت‌وگو با خبرنگار شهری ایسنا، با بیان اینکه روز گذشته طی تماس اهالی محله دروس در جریان بریدن شبانه درختان یک باغ ۵۰۰۰ متری قرار گرفته‌ایم گفت: همسایگان در تماس تلفنی عنوان کردند که تعداد زیادی از درختان این باغ قدیمی در شباهنگام قطع شده است که بلافاصله کارشناس محیط زیست برای تائید صحت این گزارش به آدرس مذکور اعزام شد.

وی با بیان اینکه کارشناس محیط زیست، خاک برداری زیاد و قطع تعدادی از درختان از ریشه و قطع تعداد دیگری از درختان از کمر را تایید کرده و نیز با ادعای هماهنگ بودن مالک با شهرداری برای قطع این درختان گفت: در سالی که به عنوان سال اقدام و عمل نامیده شده، این اولین اقدام شهرداری برای قطع درختان بوده است.

حقانی با بیان اینکه موضوع به اطلاع سازمان پارک های شهرداری تهران رسانده شده و از آن‌ها درخواست شده است که سریعا این موضوع را پیگیری کنند گفت:‌ درختان این باغ ۵۰۰۰ متری قطع شدند و هیچ دلیلی پذیرفتنی نیست.

کلید واژه ها: قطع شبانه درختان، کارشناس محیط زیست، قطع تعدادی از درختان از ریشه، اولین اقدام شهرداری برای قطع درختان، محمد حقانی