خانه » زمینه » آب، هوا، خاک » درختان نظرآباد تشنه‌اند

درختان نظرآباد تشنه‌اند

سرپرست پارک‌ها وفضای سبز نظرآباد گفت: کمبود آب نگهداری فضای سبز این این شهرستان را با مشکل مواجه کرده است.

«رحمان جامکلو» در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، اظهار کرد: تابستان امسال هوا به نسبت سال‌های گذشته بسیار گرم‌تر بود.وی ادامه داد: گرمی هوا به علاوه معضل کمبود آب باعث شده که نگهداری از فضای سبز این شهرستان با مشکلاتی مواجه شود.

سرپرست پارک‌ها وفضای سبز نظرآباد اضافه کرد: هر چند با خنک‌تر شدن هوا بخشی از این مشکلات برطرف می‌شود، اما معضل کمبود آب همچنان به قوت خود باقی است. جامکلو افزود: تا چندی پیش برای آبیاری فضای سبز این شهرستان از دوحلقه چاه استفاده می‌شد، اما امسال یکی از این چاه‌ها خشک شد.

این مسئول توضیح داد: در نظر داریم تا با حفر یک چاه دیگر برای آبیاری فضای سبز اقدام کنیم تا در سال آینده با مشکل مواجه نباشیم. سرپرست سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری نظر آباد گفت: هم‌اکنون نگهداری از فضای سبز نظرآباد به عهده پیمانکاری با تجربه و تخصص سپرده شده است.

جامکلو در بخش دیگری از صحبت‌های خود به بخشی از برنامه‌های این سازمان اشاره کرد و افزود: متأسفانه در نظرآباد پارک اختصاصی برای بانوان وجود ندارد. وی خاطرنشان کرد: در نظر داریم یکی از پارک‌های شهر را برای بانوان در نظر بگیریم تا بتوانند با خیال آسوده از فضای سبز پارک  استفاده کنند. سرپرست پارک‌ها وفضای سبز نظرآباد یادآور شد: ایجاد این پارک این فرصت ورزش کردن و حضور بی‌دغدغه بانوان در فضای عمومی را ایجاد می‌کند.