خانه » تازه ها » دادستانی و پلیس فتا پیگیر پرونده شکارچیان غیرمجاز بوشهری

دادستانی و پلیس فتا پیگیر پرونده شکارچیان غیرمجاز بوشهری

مسئول حقوقی اداره محیط زیست استان بوشهر از پیگیری‌های لازم برای برخورد قانونی با شکارچیان غیر مجاز بوشهری خبر داد و گفت: پرونده در حال حاضر در پلیس فتا در حال بررسی است.

شکارچي غير مجاز، شکار کل، محيط زيست، زيست بوم، سايت شهروانف پليس فتابه گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم، چندی قبل تعدادی از شکارچیان غیرقانونی با انتشار یک ویدئو در فضای مجازی، یکی از مدیران محیط‌زیست استان بوشهر را تهدید کردند؛ این شکارچیان خطاب به فردی با نام نوروزی که مدعی هستند مدیر محیط‌زیست یکی از شهرستان‌های بوشهر است، اعلام کردند که ما به منطقه شما آمده‌ایم  و تو کسی نیستی که بخواهی ما را بگیری.

همچنین یکی از این شکارچیان با نشان دادن شکارهایی که مقابل دوربین قرار داشت خطاب به این مدیر محیط زیست استان بوشهر گفت:کل‌های منطقه شما را نابود کرده‌ام. این شکار، نود و هشتمین شکار است‌؛البته می‌خواستم میش‌ها را هم بزنم اما دلم برای آنها سوخت نه برای تو.

پس از این اتفاق سیروس کرمی مسئول حقوقی اداره محیط زیست استان بوشهر در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی تسنیم اظهار داشت: همکارانی که در این شهرستان مورد تهدید قرار گفتند از طریق دادستانی اقدام‌های قانونی لازم را انجام دادند.

وی ادامه داد: پس از اقدامات قانونی این پرونده به دلیل وجود جرائم رایانه‌ای به یکی از شعب ویژه استان سپرده شد و بعد از آن نیز به پلیس فتا ارجاع شد.

مسئول حقوقی اداره کل محیط زیست استان بوشهر اظهار داشت: این تهدید و انتشار فیلم نسبت به یکی از مدیران شهرستان دشتستان انجام گرفته و مسئولان قضایی استان و پلیس فتا به‌شدت به‌دنبال عاملان آن و برخورد با چنین افرادی هستند.

کلید واژه ها: محیط زیست استان بوشهر، پلیس فتا، شکارچی، سیروس کرمی، شهرستان دشتستان، شکار کل، زیست بوم، اکوسیستم

جوابی بنویسید