خانه » تازه ها » تهرانگردی رایگان در ازای تحویل مواد بازیافتی

تهرانگردی رایگان در ازای تحویل مواد بازیافتی

محیط زیست، زیست بوم، سایت شهروان، شهروان، تهرانگردی«شهروندان تهرانی می‌توانند از تاریخ ۲۷ اسفندماه با ارائه مواد قابل بازیافت خود به غرفه‌های تعیین شده در محدوده‌ی شهرداری منطقه ۶ تهران، بلیت تهرانگردی در ایام نوروز را هدیه بگیرند.»

به گزارش ایسنا، رجبعلی خسروآبادی، مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان تهران با اعلام این خبر گفت: این طرح در راستای آموزش توسعه پایدار گردشگری و حفظ محیط زیست در سفرهای نوروزی و تحقق شعار “آسمان آبی، زمین پاک” برگزار می‌شود.

وی بیان کرد: اجرای این طرح در ادامه به صورت دائمی و با تسری به سایر مناطق و شهرستان‌های استان خواهد بود تا فرهنگ احترام به محیط زیست در کنار توسعه گردشگری شهری نهادینه شود.

خسروآبادی همچنین توضیح داد: در اجرای این طرح، میزانی برای ارائه بلیت‌های هدیه تعین نشده است، چرا که این بلیت‌ها، هدیه‌ای به تفکر و اندیشه‌ی اشخاصی است که به محیط زیست احترام می‌گذارند. مدیرکل میراث فرهنگی و گردشگری استان تهران گفت: بلیت‌ها به تعداد اعضای خانواده‌ی فرد مشارکت‌کننده هدیه خواهد شد.

شهروندان مشارکت‌کننده در این طرح، از جاذبه‌های تاریخی تهران قدیم بازدید خواهند کرد.

کلید واژه ها: محیط زیست، زیست بوم، مواد بازیافتی، بلیت تهرانگردی، رجبعلی خسروآبادی، مدیرکل میراث فرهنگی، آسمان آبی، زمین پاک، جاذبه‌های تاریخی تهران قدیم