خانه » تازه ها » تلاش تشکل‌ها برای حفظ محیط زیست گلستان

تلاش تشکل‌ها برای حفظ محیط زیست گلستان

مدیرکل محیط زیست گلستان گفت: مدیریت دانش، رهاسازی پلنگ در زیستگاه، ارزش گذاری تالاب ها، مدیریت زیست بومی تالاب و پروژه‌ی تحقیقاتی پارک ملی گلستان را در نمایشگاه محیط زیست ارائه می‌کنیم.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از ستاد خبری شانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی محیط زیست، مدیر کل محیط زیست استان گلستان گفت: دو گروه از صنایع سبز استان که به عنوان صنعت سبز برگزیده شده اند در نمایشگاه حضور فعال خواهند داشت.

اسماعیل مهاجر افزود: اداره کل محیط زیست استان گلستان عملکرد سه ساله ی خود را در نمایشگاه به نمایش خواهد گذاشت.

وی تصریح کرد: طرح ها و پروژه هایی که اجرا کردیم از جمله مدیریت دانش، رهاسازی پلنگ ایرانی در زیستگاه خودش، ارزش گذاری تالاب ها، مدیریت زیست بومی تالاب و پروژه‌ی تحقیقاتی پارک ملی گلستان توسط همکاران ما در غرفه ی استان در نمایشگاه عرضه خواهد شد.

مهاجر در ادامه به حضور فعال و گسترده ی سمن ها  اشاره کرد و گفت: تشکل ها در این سه سال کارهای عظیم و بسیار خوبی در حوزه ی محیط زیست طبیعی و انسانی انجام داده اند که از جمله ی آنها تجمعاتی برای جلوگیری از تخریب،برگزاری سمینارها و کلاسهای آموزشی، طرح جنگلانه و بسیاری از موارد دیگر است که در نمایشگاه به نمایش علاقمندان به این حوزه خواهند گذاشت.

وی در پایان گفت: اداره کل محیط زیست استان گلستان در نمایشگاه به همراه گروههای صنعتی و تشکل ها تمام تلاش خود را برای جلب و جذب مردم برای حفاظت محیط زیست خواهد کرد.

شانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی محیط زیست تهران از ششم تا نهم اسفندماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار خواهد شد و حضور همه علاقمندان در این نمایشگاه آزاد است.