خانه » تازه ها » بریدن درختان بلوار قدس آبادان برای تعریض خیابان است

بریدن درختان بلوار قدس آبادان برای تعریض خیابان است

مدیرعامل سازمان پارک ها و فضای سبز آبادان، دلیل قطعی درختان میان بلوار قدس را تعریض این خیابان عنوان کرد.

v-13

حسین جمال گلی در گفت وگو با خبرنگار مهر، با اشاره به پروژه ها و اهداف راهبردی که شهردار آبادان در راستای خدمات رسانی و تحول چهره شهر در نظر دارد، اظهار کرد: طرح تعریض بلوار قدس با هدف سهولت در تردد وسایل نقلیه و ارتقاع سطح ایمنی در محل انجام شده است.

وی افزود: بر این اساس هر گونه مانع در مسیر اجرای طرحهای عمرانی شهر به سرعت برداشته می شود تا شاهد اجرای پروژه های یاد شده باشیم.

مدیرعامل سازمان پارکها و فضای سبز آبادان اضافه کرد: درختان کهور موجد در این بلوار در مسیر اجرای طرح قرار داشتند که بر اساس دستور شهردار و توسط عوامل شهرداری منطقه دو شهری قطع شدند.

گلی تصریح کرد: به طور قطع پس از اتمام عملیات تعریض این بلوار به طور دوباره درختان زیباتری همچون انجیر معابد، برهان، پی پل، خرزهره، شاه پسند در انواع گونه های گیاهی سازگار با شرایط اقلیمی منطقه در این محل و سایر نقاط شهر کاشته می شود.

وی در پایان، از شهروندان آبادانی خواست تا ضمن سعه صدر و صبوری آنان را در مدت اجرای این عملیات که با هدف خدمات صادقانه به شهروندان انجام می شود، یاری کنند.

به گزارش مهر، در پی قطع تعداد زیادی از درختان کهور موجود در میان بلوار قدس آبادان از میدان طیب تا ایستگاه ۷ در روزهای اخیر، جمع زیادی از شهروندان آبادانی به این اقدام شهرداری اعتراض کردند که مدیرعامل سازمان پارکها و فضای سبز آبادان دلیل آن را اجرای طرح تعریض خیابان عنوان کرد.