خانه » تازه ها » برگزاری هشتمین همایش ملی محیط زیست در دانشگاه تهران

برگزاری هشتمین همایش ملی محیط زیست در دانشگاه تهران

هشتمین همایش ملی و نمایشگاه تخصصی مهندسی محیط زیست امروز و فردا با حضور کارشناسان، مدیران و دست اندرکاران این حوزه در دانشگاه تهران برگزار می شود.

به گزارش خبرنگار مهر، هشتمین همایش ملی و نمایشگاه تخصصی مهندسی محیط زیست امروز در محل کتابخانه مرکزی دانشگاه تهران آغاز به کار کرد و تا فردا ادامه دارد.

بر اساس این گزارش، این همایش با حضور بیش از هزار نفر از متخصصان، کارشناسان، مدیران و دست‌اندرکاران به عنوان بزرگترین گردهمایی سالانه مهندسی محیط زیست کشور برگزار می شود.

در این همایش سخنرانی ها و پنل های تخصصی درباره موضوعات مختلف محیط زیست و توسعه پایدار با تاکید بر مهندسی محیط زیست به مخاطبان ارائه می‌شود.

از سخنرانان کلیدی این همایش می توان به معصومه ابتکار، رئیس سازمان حفاظت محیط زیست و معاون رئیس جمهور و محمد مجابی معاون توسعه مدیریت، حقوقی و امور مجلس سازمان حفاظت محیط زیست را نام برد. همچنین علی‌محمد شاعری رئیس کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی  و جعفری مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند تهران و همچنین مدیرعامل یک شرکت خودروسازی و یک شرکت صنعتی دیگر در این همایش به  ارائه سخنانی می پردازند.