خانه » تازه ها » برای درختکاری به پارک پردیسان بروید

برای درختکاری به پارک پردیسان بروید

درختکاری در پارک پردیسان، محیط زیست، زیست بوم، شهروان، سایت شهروان

همزمان با هفته منابع طبیعی و پاسداشت روز درختکاری با حضور مدیر رادیو ایران و جمعی از مدیران این شبکه رادیویی جشن رویش در پارک پردیسان در حال برگزاری است.

به گزارش سرویس تلویزیون و رادیو ایسنا، در این مراسم چند هزار نهال درخت با حضور عموم مردم و همکاری سازمان‌های مردم‌نهاد در پارک غرس می‌شود.

محمدهادی حیدرزاده، مدیرکل حفاظت محیط زیست استان تهران و محمد درویش‌زاده کارشناس محیط زیست از جمله افرادی بودند که در ارتباط زنده با رادیو ایران درباره‌ی طرح ملی نهضت درختکاری و فرهنگسازی و آموزش مردم درباره نحوه درختکاری، نگهداری و آبیاری صحبت کردند.

دوستداران محیط زیست نیز در راستای فرهنگ‌سازی و آشتی مردم با طبیعت از کسانی که در پارک حضور دارند می‌خواهند که زباله‌های خود را روی زمین نریزند و با طبیعت دوست باشند. کودکان هم همراه با بزرگترها در حال غرس نهال هستند.

علاقه‌مندان به شرکت در نهضت درختکاری می توانند با حضور در پارک پردیسان تهران واقع در اتوبان حکیم غرب، پارک جنگلی پردیسان در این مراسم حضور داشته باشند تا علاوه بر کاشت درخت، چند اصله درخت نیز برای کاشت دریافت کنند.

نهضت درختکاری با شعار «هر ایرانی یک درخت» با همت رادیو ایران و همکاری «شهرداری تهران» و گروه محیط زیستی در حال برگزاری است.

کلید واژه ها: محیط زیست، زیست بوم، پارک پردیسان، روز درختکاری، کاشت نهال، رایدو ایران، محمدهادی حیدرزاده، حفاظت محیط زیست استان تهران، نهضت درختکاری، هر ایرانی یک درخت، شهرداری تهران