خانه » تازه ها » آغاز فعالیت‌های زیست محیطی در کوی ۱۳ آموزش و پرورش

آغاز فعالیت‌های زیست محیطی در کوی ۱۳ آموزش و پرورش

رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهر تهران از انعقاد تفاهمنامه همکاری بین اداره آموزش و پرورش منطقه ۱۳ استان تهران و اداره حفاظت محیط زیست شهر تهران خبر داد.

به گزارش ایسنا، محمد حسین بازگیر در این باره گفت: در راستای ارتقای فرهنگ حفاظت از محیط زیست و با توجه به تفاهم نامه بین وزارت آموزش و پرورش و سازمان حفاظت محیط زیست و با هدف تقویت همکاری‌ها در منطقه ۱۳، تفاهم نامه همکاری بین اداره آموزش و پرورش منطقه ۱۳ و اداره حفاظت محیط زیست شهر تهران منعقد شد.

وی افزود: این تفاهم نامه با هدف افزایش همکاری بین اداره آموزش و پرورش منطقه ۱۳ استان تهران و اداره حفاظت محیط زیست شهر تهران در راستای بهره‌مندی مدارس و استفاده متقابل از توانمندی‌های دانش افزایی برای ترویج فرهنگ، اخلاق و سواد محیط زیستی در بین جامعه دانش آموزی به عنوان یک اصل از اصول شهروندی و یکی از موضوعات مهارت زندگی و افزایش سطح مشارکت اجتماعی جامعه دانش آموزی در انجام طرح ها و برنامه های محیط زیستی منعقد شد.
براساس گزارش سامات، بازگیر اظهار کرد: مدارس ، ظرفیت اجتماعی بزرگی هستند که باید نقش اساسی و مهمی را در آموزش محیط زیست به دانش آموزان و بالا بردن آگاهی های محیط زیستی آنان به عهده گیرند.