خانه » درباره ی شهروان » پشتیبانان ما

پشتیبانان ما

شرکت پایاهور یکی از شرکتهای پیشرو و خوشنام در زمینه مهندسی، مهرازی و ساخت پروژه های ساختمانی و شهرسازی در ایران است. این شرکت توانسته است با فراهمش طرحهای نوآورانه و به کارگیری فن آوریهای روز صنعتی سازی ساختمان، در راستای پیشرفت و آبادانی کشور گامهای ارزشمندی بردارد. از نوآوریها و توانمندیهای شرکت پایاهور، مهندسی و ساخت ساختمانهای بتن آرمه با دیوارهای باربر، برشگیر و بی ستون با بهره گیری از قالب بندی پیوسته است که با برتری های بسیاری، همانند، ایستایی فراوان در برابر زمین لرزه های سنگین، افزایش پایایی و ماندگاری ساختمان، افزایش تندی كار و کاهش هزینه ساخت در میان دیگر روشهای ساخت، پيشتازی مي كند.PAYAHOOR-LOGO

تارنمای شهروان افتخار آن را دارد که این شرکت ارزشمند در زمینه زیست بوم کوشش های فراوانی را به سامان رسانده است. گزارشی از کوشش های شرکت پایاهور در زمینه زیست بوم را در برگه های دیگری منتشر خواهیم کرد. این شرکت خوشنام با مدیریت مهندس پرویز شاهچراغی که در پیشرفت و آبادانی کشور گامهای ارزشمندی برداشته نخستین پشتیبان تارنمای شهروان است.

امید است همه ی سازمانها و شرکت ها در کنار کوشش های خود به فرهنگ و زیست بوم ایران زمین نگاهی ویژه داشته و به عنوان یک وظیفه و خویشکاری تلاش های ارزنده ای از خود نشان دهند.

تارنمای شرکت پایاهور پشتیبان محیط زیست